Vedel ülipeen soojusisolatsioon KORUND.

Logo KorundVedel ülipeen soojusisolatsioon KORUND.

Keraamiline soojusisolatsioon Korund on ülieffektiivne materjal ehitiste fasaadide, katuste, siseseinade, betoonpõrnadate, sooja ja külma vee torude, ventilatsioonisüsteemide, õhushahtide, erinevat liiki jahutussüsteemide, erinevat liiki mahutite, tsisternide, treilerite soojustamisel. Samuti kasutatakse materjali Korund vee- ja kanalisatsiooni torustikel vältimaks kondensaadi teket, lisaks minimiseerida soojuskadusid küttesüsteemidest.

Keraamiline soojusisolatsioonimaterjal Korund on kasutatav temperatuuridel -60C kuni +250C. Materjali amortisatsiooniperiood on 15 aastat. Täna kasutatakse materjali Korund paljudes ettevõtlusvaldkondades erinevates riikides üle maailma.

Üliõhuke soojusisolatsioonimaterjal Korund kantakse töödeldavatele pindadele kui värv, toimib soojusbarjäärina, tootesisalduse järgi meenutab tavalist värvi, suspensioon, mida võib kanda igale pinnale. Peale pindade töötlust Korundiga, tekib pindadele elastne polümeerkate, millel on unikaalne soojusisolatsiooni omadus (1mm Korund = 50-60mm mineraalvatiga) ja tagab korrosioonikaitse.

KORUNDIT toodetakse järgmistes tööstusmodifikatsioonides:

  • KORUND KLASSIK - universaalne baaskompositsioon erinevatele kasutusvaldkondadele, mis omab kõrget ja stabiilset metallide ja ehitusmaterjalide adhesiooni.
  • KORUND FASSAAD- ülipeen vedel keraamiline soojusisoleeriv materjal, mille võib kihtidena peale kanda paksusega 1 mm kuni 3 mm ühel korral (sõltub pealekandmise režiimist) ning mis omab kvaliteetse fassaadvärvi aurupüsivust.
  • KORUND ANTIKOR - unikaalne materjal, mille võib kanda otse roostetanud pinnale.
  • KORUND TALV - Töid KORUNDI TALV pealekandmiseks võib teostada külmatemperatuuride juures, kuni – 20 C

Kuidas töötab "Korund"