StoneColor

StoneColor oli välja töötatud uusimate nanotehnoloogiate, sealhulgas pihmentide kasutamisega ning tänu unikaalsele tootmisprotsessile omandas materjal varem saavutamata omadused, sellised kui suurepärane tungimine pinda, intensiivne adheesia, kõrgekulumiskindlus, täiendav ultraviolettkiirguse vastane stabiilsus, samuti vastupidavus naftasaadustele, veele ja tuntud olmekeemia ainetele. Lisaks sellele on Stone Color kättesaadav 5 standardvärvis ja värvitus versioonis. 

Kasutamine
StoneColor on spetsiaalselt väljatöötatud toode betoonist, lubjakivist, terrakotast ja klinkertellisest absorbeerivate ja poorsete pindade värvimiseks ja töötlemiseks avatud õhu käes. Sellised katteliigid eksisteerivad tavaliselt sellistes kohtades kui sissekäigud, terrassid, basseinide platsid. Kuid toode on üsna kasulik ka suurtel ühiskondlikel pindadel, sealhulgas tsehhi tootmispõrandatel, kui see on valmistatud ühest varem nimetatud materjalist.

Peale pinna hoolikat puhastamist rasvast, mustusest, tolmust jne., kantakse sellele StoneColor. Stone Cleaner kantakse peale sõltuvalt pinnaliigist ning tolmu ja mustuse eksisteerimise ajast.

Peale hoolikat puhastamist StoneCleaner´iga, pesta pind tavalise külma või jaheda veega. Lasta pinnal kuivada 4-12 tunni jooksul, sõltuvalt ilmast ja keskkonna temperatuurist.

Seejärel kandke peale StoneColor vahetult puhastatud pinnale kuluga 1 liiter 3-5 m2 kohta, sõltuvalt pealekandmise meetodist ja pinna seisukorrast. Enne pealekandmist segada. Sõltuvalt kliimatingimustest, võib töödeldud pindu kasutada käimiseks 12 tunni möödudes, transpordivahendite intensiivsemaks liikumiseks vähemalt 24 tunni möödudes. Täielik läbimine ja vastupidavus saavutatakse umbes 14 päeva möödudes.  

Võimaluste määramiseks tehke palun test. 

Tehnilised andmed

 • Määratlus: vee alusel värv mineraalpindade kaitseks ja immutamiseks avatud õhu käes. 
 • Värvused: 5 standardset värvi ja värvitu.   
 • Keemilise kooseisu omapära: nanotehnoloogiate alusel siduvate õlide ja ultraviolettkiirte stabiilsete pigmentide kasutusega. 
 • Lahustamine: kasutada lahustamata, vajadusel lahustada veega maksimaalselt 15 %.  
 • Omadused: võimas adheesia, ekstreemne kulumiskindlus, õli/vee/keemia/ultraviolettkiirte vastane püsivus, avatud õhu käes kasutamiseks. 
 • Kaal: sõltuvalt tüübist ja värvist 1,1 kuni 1,5 kg/l.   
 • Kuivamise aeg: ligikaudu 60 minutit 20ºС temperatuuri ja 60 % suhtelise õhuniiskuse juures. 
 • Pealekandmine: pintsli, rulliku või värvipihustajaga. 
 • Kulu: 1 liiter 3-5 m2 kohta sõltuvalt pinna seisundist ja pealekandmise meetodist.  
 • Puhastamine: Puhastage kõik töövahendid hoolikalt sooja veega.
 • Pakend: 20 l

Säilitamine: kuivas, külma eest kaitstud ja lastele kättesaamatus kohas. 

GARANTII: VIIS AASTAT