StoneCleaner Extrem

TOOTE KIRJELDUS

Vedel, kõrge kontsentratsiooniga universaalne pesuvahend StoneCleaner betoonist, telliskivist jne. mineraalpindade jaoks õlide, rasvade, mustuse ja muude mustusliikide kõrge lahustustasemega.

Sisaldab biolagunevaid anioonseid ja mitteionogeenseid pind-aktiivseid aineid jne. Hoolikalt välja töötatud efektiivseks puhastamiseks. Ökoloogiliselt sõbralik ning kasutajale ja loodusele kahjutu.

Kasutamine

Universaalne käsitsi ja mehhaanilisel pealekandmisel, samuti vette lisamisel kõrgsurvega puhastamiseks.

Kasutatakse selliste mineraalpindade puhastamiseks kui betoon, telliskivi jne. avalikes kohtades, tänavatel ja kõnniteedel, tootmispõrandate, juurdesõiduteede ja terrasside, plokkidega kaetud alade puhastamiseks. Samuti kasutatakse fassaadide, katusekivist katuste, betooni ja fibrobetooni puhastamiseks ning puitpindade puhastamiseks.

Peale puhastamise lõpetamist on vaja pind hoolikalt pesta üle veega, et täielikult eemaldada kõik StoneCleaner jäägid.

Kui pale seda töödeldakse pinda Iso toodetega, sellistega kui StoneColor, HydroBlock, ProCover või ConGuard, veenduge eelnevalt, et pind on täielikult kuivanud.

Enne kasutamist teha pinna määrdumise hinnang puhastaja vastava lahustaja valikuks. 

Kasutusviis:

Ekstreemsel korral võib StoneCleaner Extrem kasutada lahustamata ning jäetakse pinnale mõne minuti jooksul enne käsitsi või mehaanilist pesemist veevoolikuga või kõrgsurveveega pesemist. Kuid normaalsete tingimuste korral võib seda kasutada ka kontsentratsioonis – 1 osa StoneCleaner Extrem 50-ne osa vee kohta, seejuures on ta sama efektiivne.

Võimaluste määramiseks tehke palun pinnal test. 

Tehnilised andmed

Kontsentratsioon: vedel vee alusel universaalne pesemisvahend. Värv: naturaalne / värvitu. Lõhn: kergelt seebine. Tihedus: umbes 1.06 grammi ml kohta. PH: umbes 12,7. Lahustamine: 1 osa kontsentraati 50 osa vee kohta. Töötemperatuur: от 5 ° C kuni 35 ° C.  Puhastamine: töövahendeid ja aparaate peab hoolikalt pesema veega. Säilitamine: külmumise eest kaitstud ja lastele kättesaamatus kohas.