ISO Silicone Façade Paint

ISO SILICONE FAÇADE PAINT (ISF) on veeslahustuv silikoonvärv, mis põhineb kvaliteetsetel silikoonist sideainetel, milledes spetsiaalsed värvipigmendid ja mikrominimiseeriv marmor segunevad sellises vahekorras, et pinnal olev värvikile muutub äärmiselt auru läbilaskvaks, kuid sulgeb vee ja niiskuse juurdepääsu väljastpoolt. Isegi paljude aastate möödudes näeb pind välja elegantselt ning on heas seiskorras, silikoonist sideained tagavad värvitud fassaadidele kvaliteedi säilitamisel äärmisel pika kasutuasja – kuni 20 aastat.  

KASUTAMINE:
Kasutatakse uutel ja varem kasutatud pindadel sellistel mineraalalustel kui krohv, veega kahjustatud pinnad, betoon, silikaattellis, fiibertsement, kärgbetoon jne. 

Uued pinnad:
Tähtis on see, et enne ISF pealekandmist oleksid pinnad hoolikalt puhastatud.

Informatsiooniks: uutesse betoonkonstruktsioonidesse lisatakse tavaliselt lisandeid, et pind kuivaks ja kõveneks 6-8 nädala jooksul mikroskoopiliste mõrade tekkimise riski vähendamiseks jne. Lisaks sellele võivad sel ajal betoonis moodustuvad õlid, lisandid ja süsihappesoolad eralduda pinnale. Järelikult peab enne värvimist pind olema hoolikalt puhastatud jämeda terasharjaga või suure survega selleks, et valmistada pind ette värvimiseks.

Kahe ISF kihi kasutamisel on pealekandmisel otstarbekas esimene kiht lahustada 5 % veega selleks, et saavutada parimat haakumist väga sileda pinnaga. 

Varem värvitud pinnad:
Vanad mineraalpinnad, mis varem olid värvitud või krohvitud, peavad olema väga hoolikalt puhastatud mahavarisevast värvist ja kinnitamata osakestest. Seda ettevalmistamist peab tegema terasharja abil, kõrgsurveveega, sooja veega tolmuimejaga või liivapuiste töötlusega. Mahakihistuvad krohvid või betoonpinnad peavad olema eemaldatud, kogu avatud betoonarmatuuri aga peab töötlema roostevastaste materjalidega ja sulgema vastava lahusega või betoonkrohviga. Tähtis on enne pealekandmist valmistada optimaalne substraat.
Kasutamine: Pintsel, rullik ja värvipihustuspüstol (ISF suurus, et mistahes värv ei oleks tugevam pinnasest enesest, millele see kantakse).

Palun pöörake tähelepanu sellele, et vajaliku värvi, toonitud segude saamiseks peate te pidevalt segama poole ühest ämbrist, et järgmine ämber oleks samasugune ning oleks välistatud värvi erinevuse risk. 

ERILISED OMADUSED:
ISF-i on kerge peale kanda pintsliga, rullikuga või värvipihustiga (düüs mõõtmetega 0,018 -  0,026"), omab suurepärast auru läbilaskvust, hüljates samal ajal vett, sulgeb välispinna vee ja niiskuse eest. Spetsiaalne silikoonist sideaine segab sellel laguneda päikesekiirte, ultraviolettkiirte mõjust, tagab pigmentide värvi stabiilsuse jne. Fassaadvärvi väga kindel struktuur võimaldab sellel säilitada oma puhtuse isegi tugeva happeliste gaasidega õhusaastatusega linnades ja tööstusrajoonides, selliste kui vääveldioksiidiga. Toodet võib kasutada ülalnimetatud kattematerjalidel ilma mistahes täiendava katmiseta, võimalik ka ilma eelneva praimimiseta, väljaarvatud esimene kiht, mida võib vähesel määral lahustada veega. Kui te töötlete pindu õigesti, saate te suurepäraselt ja elegantselt värvitud fassaadid kasutusajaga kuni 20 aastat.  

TEHNILISED TUNNUSJOONED    

 • Koosseis: kõrgekvaliteetne vee alusel silikoonist sideainega koosseis valguststabiliseerivate pigmentide ja mikrominimiseeritud marmoriga.   
 • Värvus: valge + 6 standardvärvi: liivavärvi, hall antratsiit, helehall, helekollane, punane tellis ning põhilised A, B ja C toonimiseks. Vältige tumedaid värve, kasutage pastellvärve. 
 • Pakend: 9 liitrit – põhilised, 10 ja 20-liitrised standardvärvidele. 
 • Läige: Täielikult matt.
 • Kuivamisaeg: umbes 30 minutit 20 ° C ja 65% õhurõhu juures, võib värvida umbes 2 tunni jooksul (düüsi mõõdud 0,018 - 0,026").
 • Värvitud osade veekindlus /test/: Sd tähendus (m) 0,073 (DIN 52615),
 • Vee kapillaarläbivus: W24 tähendus 0,078 kg/m2 (tõmbejõud).
 • Tihedus: sõltuvalt värvist ja alusest, standardselt umbes 1,45 kg/l. 
 • Kuivaine sisaldus: umbes 41 % sõltuvalt alusest ja värvist. 
 • Kulu: umbes 4-6 m2/l, sõltuvalt kasutusviisist ja pinna tunnusjoontest. 
 • Lahustamine: tavalise veega
 • Puhastamine: Töövahendite jm. puhastamine soojas seebivees koheselt peale kasutamist. 
 • Säilitamine: kuivas kohas, külmumiseta, lastele kättesaamatus kohas. 
 • VOC: maks. 40 g/l