ISO RustConverter - vee alusel praimer

ISO RustConverter on vee alusel praimer, mis sisaldab parkhappeid ja orgaanilisi polümeere.

ISO RustConverter ei eemalda roostet, vaid astudes roostega keemilisse reaktsiooni, moodustab stabiilse vastupidava musta värvi substantsi, mis ei kutsu esile edasist korrosiooni. Orgaanilised polümeerid, mis kuuluvad praimer-transformaatori koosseisu, moodustavad polümeere kaitsekatte, mis on suurepäraseks krundiks värvidele.

Pealekandmise tehnoloogia:

ISO RustConverter võib peale kanda mistahes roostetanud metallile või terasele, on suurepäraseks rooste kinnitamise lahenduseks enne eelnevat värvimist.

Eemaldada sügav rooste ja selle kihistuvad osad jäiga harjaga, haamriga või liivapaberiga, soovitav puhastada pind pöörlevate terasharjadega kõrgsurve aparaadiga, kuna puistuv ja kihistuv rooste ei taga substraadi vastupidavust.Ei ole vajadust eemaldada täielikult kogu roostet, kuna ISO RustConverter mõjub roostele keemiliselt, transformeerib seda ja tihendab.

 ISO RustConverter ei suuda tungida rasva ja õliplekkidesse, seetõttu on vaja pind eelnevalt puhastada ja rasvatustada, seejärel kuivatada.  ISO RustConverter kantakse peale pintsliga, rullikuga või õhuta pihustamisega. RustConverter jääb pidama ka roostest vabadel pindadel või värvitud pindadel, kuid sel juhul ei hakka teenima profülaktilise vahendina rooste moodustumise eest.

Enamikel juhtudest kantakse peale ühe kihina. Kuid mõningatel juhtudel, tagamaks täieliku kaetuse ja olulise roostekoguse transformeerimiseks, kantakse peale teine kiht. Kui töödeldav pind asub avatud õhu käes, soovitatakse tungivalt kanda peale kaks kihti peale rooste transformeerimisega katmist, et säilitada pinda ebasoodsate ilmastikutingimuste eest, sealhulgas vihma, soolaudu ja otseste päiksekiirte eest. Katmiseks soovitame kasutada materjali Isonit.

Tehnilised andmed:

Tihedus: 1 kg/l  Välisilme: sinine vedelik

Pealekandmine: pintsel, rullik, õhuta pihustamine 

Puhastamine: vesi ja seep  Kulu: 1 liitri kohta 10-15 m2    

Kuivamise aeg: umbes 1 tund

Säilitamine: kuivas, jahedas, külma eest kaitstud kohas, eemal otsestest päiksekiirtest 

Lahustamine: mitte lahustada.       Pakend: 20 l