ClimateCooler

KATUSE KATMISE UUS NANOSÜSTEEM GLOBAALSE SOOJENEMISE ALANDAMISEKS, Со2 ATMOSFÄÄRI VÄLJAHEITMISE VÄHENDAMISEKS

ClimateCooler ™ ERINEVATE MINERAALALUSEGA JA BITUUMENIST MEMBRAANIDEGA PINDADELE

ISOPaint Nordic A/S omab 40.aastast töökogemust ning on katusekatete, fassaadvärvide ja impregneerkoosseisude tootjaks ja väljatöötlejaks.

Iso Paint äristrateegiate algusest peale oli suunitlus valdkonna kvaliteedistandardite pidevaks suurendamiseks ja mitte viimases järjekorras kliima muutmise valdkonnas, mis algas ammu enne seda, mil päevakorda tõstetati küsimus kliima muutmise kohta.  

Meie toode ühendab endas innovatiivseid tehnoloogiaid, kõrget kvaliteeti ja püsivaid näitajaid. See tagab toodangu unikaalsuse hoone omaduste ja ümbritseva keskkonna säilitamise huvides. 

Tagastame päiksekiired sinna, kust nad tulid! 

Viimastel aastatel räägime palju kliimast. Globaalne soojenemine on reaalsus. USA energeetikaminister ja Nobeli preemia laureaat Steven Tchu avaldas, et hoone peegeldava võime parandamine kujutab endast suurt sammu globaalse soojenemisega võitluse suunas. 

Seadusandluse karmistamist rakendatakse kogu maailmas, kliendid aga ootavad ökoloogiliselt puhtaid ortsuseid. Iso Paint Nordic töötas välja ClimateCooler ™, katuse katmise intellektuaalse süsteemi, mis isoleerib ja peegeldab päiksekiiri tagasi kosmosesse. 

ClimateCooler koosneb 2 süsteemist:

Süsteem Uni: lõplik kate UniTop ja praimer UniPrimer

Süsteem Flex:  lõplik FlexTop ja praimer FlexPrimer

Süsteem Uni: katte läige - klass 20.

Mõeldud betoon- ja fiiberbetoonplaatidest katustele, standardsete keraamiliste, katusekivist, eterniidist katetele ja muudele mineraalalust omavatele katetele. 

Süsteem Flex: katte läikivus - klass 15.

Mõeldud degradeeritud katuste ja lamekatuste töötluseks, mis on kaetud näiteks bituumenist katusemembraanidega.

Enne lõppmembraani FlexTop või UniTop pealekandmist on tähtis, et pind oleks kaetud vastava krundiga (praimiga), UniPrimer või FlexPrimer. Need on valged praimerid, mis sisaldavad spetsiaalseid pigmente, mis isoleerivad UV mõju ja muid lisandeid optimaalseks adheesiaks. 

ClimateCooler ™ kantakse puhtale, kuivale pinnale tavalise värvina. 

ClimateCooler ™ põhineb samadel kvaliteedinõuetel, nagu tuntud suurepärastel katusekatetel Isonit.

Uus on see, et ClimateCooler ™ sisaldab spetsiaalseid UV-pigmente, mis võimaldavad katuse pinnal peegeldada päiksekiiri efektiivsemalt, kuni 70 %. 

ClimateCooler ™ omab pinna isepuhastamise efekti tänu nanotehnoloogiate – nanosilaanide kasutamisele. 

ClimateCooler ™ kasutamise teel võib euroopa keskmiste katuste soojenemist alandada 60о С kuni +40о С kuumal päeval.

Korterisisene temperatuur alaneb lael 10-15о C, mis oluliselt parandab ruumide mikrokliimat. 

ClimateCooler™ lõplike katete VÄRVID  

Lumivalge, helehall, alumiiniumhall, must antratsiit, must, kahhelpunane, punakaspruun ja tumepruun. 

Eelised:

  • Elastsus ja töökergus!   
  • Toode omab head ultraviolett stabiilsust, isepuhastust, vetthülgavust. 
  • ClimateCooler ™ on niinimetatud „jahutav värv“, loodud tehnoloogia abil, mis parandab pinna võimet peegeldada kuni 70% päiksekiiri – omab spetsiaalseid soojust ja päikest peegeldavaid pigmente   
  • Toode on auru läbilaskev.
  • Oluliselt parandab katuse kvaliteeti, kasutusaega ja funktsionaalsust 
  • ClimateCooler ™ omab teaduslikult tõestatud efektiivsust. 

Niisiis võib patenteeritud süsteem ClimateCooler ™ soodustada kliima parandamist. Täiendava kasuna võib hoone omanik saavutada ka finantskokkuhoidu, kuna tulemusel alandab katusekate soojusstressi. Hoone jahutamiseks mõeldud kulusid võib oluliselt alandada ning omanik saavutab ruumides parema mikrokliima. 

Kuidas töötab ClimateCooler ™

ClimateCooler ™ lahendab sellist tehnilist ülesannet kui „Päikese üldist peegeldust“ (TSR), s.t. annab pinnale omaduse peegeldada päiksekiiri. Mida kõrgem on TSR, seda väiksem on kontrollimatu soojuse kogunemine hoone sees. 

Ilma ClimateCooler ™ neeldab päiksekiiri ning tulemusel suurenevad kulud jahutamisele. Neeldamise täpne tase sõltub pigmendi värvist ja katuse tüübist.  

 

ClimateCooler ™ on mitte ainult relv võitluseks globaalse soojenemisega, vaid pikendab ka katuse teenistusaega ja oluliselt suurendab energia kokkuhoidu. Tulemusel võib oluliselt alandada kulusid jahutamisele, samuti saavutada ruumides paremat mikrokliimat temperatuuri alandamise arvelt. 

 

 

Iso Paint Nordic toetab WWF tööd, mis on suunatud soodsa kliima parandamisele. Iga ClimateCooler ™ ostuga annetab Iso Paint 2 % ostuhinnast WWF fondi.