Firmast

Firma Nanotek tegeleb ülipeene vedela soojusisolatsiooni Korund realiseerimisega Eesti territooriumil 2010.aastast alates. 

Korund – innovatiivne alternatiiv klassikalistele soojustitele 

Keraamiline soojusisolatsioon Korund on üliefektiivne vahend  hoonefassaadide, katuste, siseseinte, aknakallete, betoonpõrandate, külma- ja kuumaveevarustuse torustike, õhušahtide, konditsioneerimissüsteemidele mõeldud õhukäikude, jahutussüsteemide, erinevate mahutite, tsisternide, treilerite, külmutusseadmete jne. soojusisoleerimiseks. Seda kasutatakse kondensaadi vältimiseks külmaveevarustuse torudel ja soojuskadude vähendamiseks küttesüsteemides. 

2012.aastast tegeleb ka firma ISO PAINT NORDIC A/S hoonetele, ehituskonstruktsioonidele ja sillutuskividele mõeldud vetthülgavate ja kaitsvate nanokatete realiseerimisega. 

Materjalid on mõeldud probleemide professionaalseks ja kõrgekvaliteetseks lahendamiseks erinevate pindade kaitsevaldkonnas vee, mustuse, vetikate ja sambliku eest, ultraviolettkiirguse eest, pindadele vetthülgavate ja energiasäästlike omaduste andmiseks.